
| Lambarka Shayga: | 1010185 |
| Alaab: | Burr dhoobada ah, galaas, balaastik |
| Cabbirka Badeecada: | Dhexroorka. 47x125mm |
| Awoodda: | 70ml |
| Saamiyada: | Saami ku filan ayaa la heli karaa |
| Adeegyada la habeeyey ee la heli karo: | Midab, LOGO, Baakad, iwm. |
| Tijaabada: | LFGB/BPABilaash/BPHS/DGCCRF |
| MOQ: | 500 |
| Cutubyada Iibinta: | Shay keliya |
| Baakad: | Sanduuq cad/sanduuq midab leh oo keliya |
| Cabbirka | 40x30x27cm/48 xabbo |
| Dekedda: | Ningbo |
| Bixinta: | Waqtiga gaadiidku wuu kala duwanaan karaa iyadoo ku xiran mugga dalabka, habaynta, iyo arrimo kale. Wixii faahfaahin ah, fadlan nagala soo xiriir iimayl ahaan. |
Faa'iidooyinka Soo-saaraha:
1.Soo-saaraha Mashiinka Basbaaska Xirfadlaha ah: Chinagama waxay ku takhasustay cilmi-baarista iyo horumarinta iyo soo saarista makiinadaha kala duwan ee xawaashka, oo ay ku jiraan makiinadaha milixda iyo basbaaska, makiinadaha sisinta, makiinadaha shiididda lawska, iyo makiinadaha shiididda basbaaska. Khadkeena wax soo saarka ee ballaaran wuxuu daboolayaa baahiyaha kala duwan ee cunto karinta iyo codsiyada suuqa.
2. In ka badan 400 oo shati iyo Iskaashatooyin Sumcadeed oo Caalami ah: Iyadoo ay jiraan in ka badan 400 oo shati, Chinagama waxay muujineysaa hal-abuurnimo iyo awoodo injineernimo oo xooggan.warshadaha dhir udgoonkaKasbado kalsoonida noocyada qalabka jikada ee caalamiga ah, iyadoo la soo bandhigayo tayada la isku halleyn karo iyo hababka wax soo saarka ee bislaaday.
Astaamaha Badeecada Sare:
1. Mashiinka Sisinta Xirfadlaha ah: Si gaar ah loogu talagalay shiididda sisinta, mashiinkani wuxuu adeegsadaa saxanno shiidid ah oo sax ah si uu si isku mid ah u burburiyo sisinta, isagoo sii daaya saliidaha dabiiciga ah iyo caraf udgoon si uu u xoojiyo dhadhanka xawaashka.
2. Daciifnimada Shiididda ee La Hagaajin Karo: Xakamee jilicsanaanta shiididda si xor ah iyada oo loo marayo habka hagaajinta, adigoo si fudud u gaaraya qaab-dhismeedyo laga bilaabo budada khafiifka ah ilaa miraha qallafsan.
3. Awood 70ml ah oo wax ku ool ah: Weelka 70ml ee is haysta wuxuu bixiyaa kaydin ku filan iyadoo uu yahay mid fudud oo si fudud loo qabsan karo.
4. Daboolka xiran wuxuu ilaaliyaa cusbada: Daboolka isku dhafan ee aan hawada lahayn wuxuu si wax ku ool ah u xannibaa qoyaanka iyo hawada, isagoo ilaalinaya cusbada sisinta wuxuuna hubinayaa dhadhan basbaas saafi ah oo firfircoon.
Heer Sare oo Agabka ah:
Balaastig tayo sare leh oo ABS ah iyo Muraayad heer cunto ah: Waxaa laga sameeyay balaastig ABS ah oo waara iyo galaas heer cunto ah si loo hubiyo in badeecadu ay adag tahay, la isku halleyn karo, oo loo dhisay inay waarto.
BPA-la'aan ah oo leh Xakamaynta Tayada Adag: Xakamaynta tayada adag ayaa lagu hirgeliyaa marxalad kasta oo wax soo saar ah, iyadoo la adeegsanayo agab aan BPA-la'aan ahayn oo u hoggaansan heerarka caalamiga ah ee badbaadada cuntada.


