
| Lambarka Shayga: | 1070165 |
| Alaab: | Aluminium, Dhalo galaas ah, bir aan daxal lahayn, dhoobo |
| Cabbirka Badeecada: | 126.5x55x194mm |
| Aqoon-is-weydaarsi: | 18g |
| Saamiyada: | Saami ku filan ayaa la heli karaa |
| Adeegyada la habeeyey ee la heli karo: | Midab, LOGO, Baakad, iwm. |
| Tijaabada: | LFGB/BPABilaash/BPHS/DGCCRF |
| MOQ: | 500 |
| Cutubyada Iibinta: | Shay keliya |
| Baakad: | Sanduuq cad/sanduuq midab leh oo keliya |
| Cabbirka: | 48.5*24*31cm/25 xabbo |
| Dekedda: | FOB Ningbo |
| Bixinta: | Waqtiga gaadiidku wuu kala duwanaan karaa iyadoo ku xiran mugga dalabka, habaynta, iyo arrimo kale. Wixii faahfaahin ah, fadlan nagala soo xiriir iimayl ahaan. |
Wax-soo-saarka Sare
1. Soo-saare Xirfadle: Chinagama, oo ah soo-saare xirfadle ahmakiinadaha bunka lagu shiido ee gacanta lagu sameeyo ee burr, waxay leedahay in ka badan 20 sano oo waayo-aragnimo ah oo ku saabsan warshadaha waxayna ka go'an tahay inay bixiso alaabada shiididda qaxwada tayo sare leh oo tayo sare leh.
2. Xakamaynta Tayada Adag: Waxaan si adag u raacnaa heerarka tayada caalamiga ah ee habka wax soo saarka si loo hubiyo in badeecad kasta si sax ah loo tijaabiyo si loo daboolo baahiyaha suuqa adduunka.
Tilmaamaha Badeecada
1. Naqshadeynta Buug-gacmeedka ee Yar: TaniMashiinka Burr-ka Qaxwada ee gacanta lagu sameeyowaxay leedahay gacan shiidid ergonomic ah oo laga sameeyay aluminium iyo alwaax adag, taas oo dareemeysa raaxo gacantaada waxayna ka dhigaysaa habka shiididda mid fudud oo aan dhib lahayn.
2. Xididdada Shiididda Dhoobada ee Fiiqan: Xididdada shiididda dhoobada oo tayo sare leh oo ku dhex jirta, kuleyl ma soo baxo inta lagu jiro habka shiididda, taasoo si fiican u ilaalinaysa dhadhanka asalka ah ee digirta qaxwada, iyadoo hubinaysa in koob kasta oo qaxwaha ah uu leeyahay caraf iyo dhadhan qani ah.
3. 6-xawaare La Hagaajin Karo: iyadoo la adeegsanayo naqshad hagaajin sax ah oo 6-xawaare ah, isticmaalayaashu waxay si xor ah u dooran karaan iyadoo loo eegayo baahiyaha kala duwan ee sameynta bunka, iyagoo daboolaya baahiyaha hababka kala duwan ee sameynta bunka sida sameynta gacanta iyo daabacaadda Faransiiska.
4. Doorashooyin Midabo Badan iyo Habaynta ODM: Waxaan bixinaa xulashooyin midabo badan leh waxaanan taageernaa adeegga habaynta ODM si loo daboolo shuruudaha habaynta macaamiisha ee loogu talagalay baahiyaha naqshadeynta shaqsiyeed iyo summaynta.
Agabka Sare
1. Qalabka loogu talagalay cuntada: warshadda qaxwada waxaa laga sameeyay bir aan miridh lahayn oo heer cunto ah, aluminium, galaas soodhaha-liin ah iyo agab kale oo tayo sare leh si loo hubiyo badbaadada iyo cimri dhererka alaabta.
2. Tijaabinta iyo Shahaadaynta Heerka Cuntada ee Adag: Gudbinta LFGB, FDA iyo baaritaanno iyo shahaadooyin kale oo caalami ah oo heerka cuntada ah si loo hubiyo in badeecad kastaa aysan sun ahayn oo aan waxyeello lahayn, iyadoo la raacayo shuruudaha xeerarka adduunka oo dhan, si loo ilaaliyo caafimaadka macaamiisha.


