
| Lambarka Shayga: | 1070163 |
| Alaab: | 304 Bir aan miridh lahayn; burr dhoobo ah; dhalo galaas ah; balaastik |
| Cabbirka Badeecada: | 150x85x215mm |
| Awoodda Digirta Dheriga ah: | 45-60g |
| Saamiyada: | Saami ku filan ayaa la heli karaa |
| Adeegyada la habeeyey ee la heli karo: | Midab, LOGO, Baakad, iwm. |
| Tijaabada: | LFGB/BPABilaash/BPHS/DGCCRF |
| MOQ: | 500 |
| Cutubyada Iibinta: | Shay keliya |
| Baakad: | Sanduuq cad/sanduuq midab leh oo keliya |
| Cabbirka: | 57.2 × 46.1x25cm/20 xabbo |
| Dekedda: | FOB Ningbo |
| Bixinta: | Waqtiga gaadiidku wuu kala duwanaan karaa iyadoo ku xiran mugga dalabka, habaynta, iyo arrimo kale. Wixii faahfaahin ah, fadlan nagala soo xiriir iimayl ahaan. |
Wax soo saar heer sare ah oo ka socda Chinagama Coffee Mill
1. Awood Wax Soo Saar Sare: Waxaan soo saarnaa 2 milyanmakiinadaha wax lagu shiido ee la hagaajin karosannad kasta, hubinta sahay joogto ah si loo daboolo baahiyahaaga.
2. Alaab-qeybiye lagu kalsoon yahay oo loogu talagalay noocyada caanka ah: Alaab-qeybiye ku faana noocyada la qiimeeyo sida Bialetti, Cilio, iyo Baristar, tayadayada waa la aqoonsan yahay adduunka oo dhan.
3. Dalxiisyada Warshaddaha Soo Dhawoow: Waxaan macaamiisha ku martiqaadeynaa inay soo booqdaan warshadeenna oo ay si toos ah u arkaan hababka wax soo saarka.
Tilmaamaha Badeecada
1. Mashiinka Qaxwada ee Gacanta lagu Hagaajin karo ee 8-Heerka ah: Ku raaxayso hagaajin siman oo loogu talagalay cabbirro kala duwan oo shiidid ah, adigoo u adeegaya habab kala duwan oo lagu sameeyo shiidid.
2. Gacanta Aluminiumka iyo Bustaha Beechwood: Si aan kala sooc lahayn loogu talagalay waayo-aragnimo shiidi raaxo leh oo qurux badan.
3. Naqshadeynta Bearing-ka ee ku dhex jira: Waxay hubisaa hawlgal aan dadaal lahayn iyadoo la adeegsanayo dadaal yar, taasoo kor u qaadaysa raaxada isticmaalaha.
4. Midabo Badan oo Kaydka ah: Waxaa laga heli karaa midabyo kala duwan si loogu habeeyo si dhakhso ah oo fudud, oo ay ku jiraan adeegyada astaanta iyo baakadaha.
Agabka la Isticmaalay
1. Bir aan miridh lahayn iyo galaas heer cunto ah: Waxaa lagu dhisay agab tayo sare leh si loo hubiyo badbaadada iyo cimri dhererka.
2. Nidaamka Xakamaynta Tayada ee Adag: Wuxuu u hoggaansamaa heerarka tayada ee adag si loo helo heer sare oo joogto ah.
3. Tijaabinta Muunadda oo la heli karo: Waxaan taageernaa kormeerka muunadaha si loo hubiyo in warshaddayada qaxwada ee saxda ah ay buuxinayso shuruudahaaga.


