
| Lambarka Shayga: | 1010138 |
| Alaab: | 304S/S, Dhoobadamashiinka wax lagu shiido, Galaas, Faraanti balaastig ah |
| Cabbirka Badeecada: | Dhexroorka. 65*133mm |
| Awoodda: | 140ml |
| Saamiyada: | Saami ku filan ayaa la heli karaa |
| Adeegyada la habeeyey ee la heli karo: | Midab, LOGO, Baakad, iwm. |
| Tijaabada: | LFGB/BPABilaash/BPHS/DGCCRF |
| MOQ: | 500 |
| Cutubyada Iibinta: | Shay keliya |
| Baakad: | Sanduuq cad/sanduuq midab leh oo keliya |
| Cabbirka: | 43.5×29.5×31cm/48 xabbo |
| Dekedda: | Ningbo |
| Bixinta: | Waqtiga gaadiidku wuu kala duwanaan karaa iyadoo ku xiran mugga dalabka, habaynta, iyo arrimo kale. Wixii faahfaahin ah, fadlan nagala soo xiriir iimayl ahaan. |
Faa'iidooyinka Wax-soo-saarka
1. Wax-soo-saarka Gudaha ee Sahayda Xasilloon: Iyada oo leh qalabkeeda wax-soo-saarka, Chinagama waxay damaanad qaadaysaa xakamaynta tayada joogtada ah, wareegyada keenista ee la isku halleyn karo, iyo awoodda wax-soo-saarka ee joogtada ah.
2. Alaab-qeybiye lagu kalsoon yahay oo loogu talagalay Noocyada Caalamiga ah: SidaSoo-saare gaar ah oo warshad milix iyo basbaas ah, Chinagama waxay bixisaa xalal shiidi ah oo loogu talagalay noocyada caalamiga ah ee caanka ah oo ay ku jiraan OXO, Salter, iyo Gefu.
Tilmaamaha Badeecada
1. Awood yar oo 140ml ah: Iyada oo leh naqshad yar oo leh awood 140ml ah, warshaddan milixda iyo basbaaska waxay isku dheelitirtaa la qaadi karo iyo kaydinta wax ku oolka ah, taasoo ka dhigaysa mid ku habboon isticmaalka guriga, bandhigga miiska, iyo safarka.
2. Burr-ka dhoobada ah ee la hagaajin karo: Iyada oo lagu qalabeeyay burr-ka dhoobada ah ee la hagaajin karo, waxay u oggolaanaysaa xakamaynta saxda ah ee qallafsanaanta shiididda, iyadoo hubinaysa waxqabadka shiididda joogtada ah iyadoo iska caabinaysa daxalka ka imanaya milixda iyo dhir udgoonka.
3. Dabool Cad oo aan Boorka u adkaynayn: Daboolka sare ee cad wuxuu si wax ku ool ah u xannibaa boodhka iyo qoyaanka isagoo u oggolaanaya dadka isticmaala inay si muuqaal ah u eegaan nadaafadda iyo xaaladda shiidiyaha.
4. Naqshadeynta Birta Aan Lahayn ee Minimalist: Jirka birta aan lahayn ee lagu daray faraanti madow ayaa abuura bilic casri ah oo aan la taaban karin oo dhammaystira qaababka noocyada kala duwan.
Faa'iidooyinka Maaddada
1. Heerka Cuntada, Lagu Tijaabiyay Waarta: Waxaa lagu sameeyay iyadoo la adeegsanayo agab u hoggaansan heerarka badbaadada cuntada waxaana lagu sameeyay tijaabo wareeg nololeed oo adag. Shiidiyaha wuxuu muujiyaa iska caabin aan caadi ahayn oo daxalka iyo dulqaad heerkul sare leh, taasoo hubinaysa hawlgal xasilloon oo muddo dheer ah oo ka jira jawiga jikada ee adag.


