
| Lambarka Shayga: | 1070163-Madow |
| Alaab: | 304 S/S, Shiidiyaha Dhoobada, Dhalada Muraayadda, Qoryaha Beech, Gacanta Aluminium |
| Cabbirka Badeecada: | 150x85x215mm |
| Digir Hopper ah Awoodda: | Qiyaastii 3 koob |
| Muuqaalka: | Waara, Wax ku ool ah, La qaadi karo |
| Adeegyada la habeeyey ee la heli karo: | Midab, LOGO, Baakad, iwm. |
| Tijaabada: | LFGB/BPABilaash/BPHS/DGCCRF |
| MOQ: | 500 |
| Cutubyada Iibinta: | Shay keliya |
| Baakad: | sanduuq cad oo keliya/sanduuqa hadiyadda |
| Cabbirka hal xirmo ah: | 11X11X21.5 cm |
| Miisaanka guud ee hal-hal ah: | 0.500 kg |
| Cabbirka: | 58*46*25cm/20 xabbo |
| Dekedda: | Ningbo |
| Bixinta: | Waqtiga gaadiidku wuu kala duwanaan karaa iyadoo ku xiran mugga dalabka, habaynta, iyo arrimo kale. Wixii faahfaahin ah, fadlan nagala soo xiriir iimayl ahaan. |
Tilmaamaha Badeecada
1. Cabbir yar oo cabbirkiisu yahay 150x85x215mm, oo fudud si loogu fududeeyo.
2. 8 dejimo shiidid oo la hagaajin karo si loo daboolo doorbidyada kala duwan ee dhadhanka qaxwada.
3. Naqshad shiidaha qaxwada ee la furi karo si loo fududeeyo nadiifinta iyo la qaadi karo.
4. Dooro birta aan miridhku lahayn iyo xudunta shiididda dhoobada.
5. Gacanta iyo qabsashada ergonomic si aad u hesho waayo-aragnimo shiidid raaxo leh.
Xaaladaha Codsiga
1. Shiidida gacanta oo leh hawlgal deggan, oo ku habboon guriga, xafiiska, safarka, xerada, iyo waxyaabo kaloo badan.
2. Midab madow oo qurux badan, oo kala duwan, oo soo jiidanaya kooxaha kala duwan ee macaamiisha.
3. Goobaha shiidida ee fiiqan oo ku habboon digirta qaxwada, milixda, basbaaska, iyo waxyaabo kaloo badan.
4. Shahaadooyinka LFGB,FDA,BRC,ISO9001.
Agabka la Isticmaalay
1. Waxaa inta badan lagu sameeyay 304 bir aan miridh lahayn iyo dhalo galaas ah oo loogu talagalay agab tayo sare leh oo ammaan ah.
2. Gacanta aluminiumka ah oo si taxaddar leh loo qaabeeyey iyo gacan-qabashada alwaaxda dhabta ah.
3. Xulashooyinka loogu talagalay xudunta shiididda birta dhoobada ah ama birta aan miridhku lahayn.
Habaynta iyo Jumlada
1. Waxaa lagu habeyn karaa astaantaada, midabadaada, muuqaalkaaga, qaab-dhismeedkaaga, iyo waxyaabo kaloo badan. Khadka wax soo saarka ee gudaha ee Chinagama ayaa wax walba kuu qaban doona.
2. Iyada oo leh 300+ shati oo daboolaya Mareykanka, Jarmalka, iyo Shiinaha, iskaashiga nala samee waxay kuu ogolaaneysaa inaad ka faa'iideysato tiknoolajiyadeena shatiga leh.
3. Dalabyada badan waxay la yimaadaan qiimo wanaagsan, taasoo hubinaysa in alaabtu si degdeg ah u timaado.


