
| Lambarka Shayga: | 1070165 |
| Qalabka: | 304S/S, Burr dhoobada ah, gacan Al ah, dhalo galaas ah |
| Cabbirka Badeecada: | 150 * 55 * 175mm |
| Awoodda haamaha digirta: | 18g |
| Saamiyada: | Saami ku filan ayaa la heli karaa |
| Adeegyada la habeeyey ee la heli karo: | ASTAAMAHA, Baakadaha |
| Tijaabada: | LFGB/BPA LA'AAN/FDA/DGCCRF |
| MOQ: | 500 |
| Cutubyada Iibinta: | Shay keliya |
| Cabbirka hal xirmo ah: | 10X10X18 cm |
| Miisaanka guud ee hal-hal ah: | 0.8 kg |
| Baakad: | Sanduuqa Buniga ah / Sanduuqa Midabka |
| Nooca Xirmada: | Baakad caadi ah: Halkii pc oo ku jira sanduuq cad, ka dibna 25pcs oo ku jira kartoonka weyn. Cabbirka: 47.5*33*19.6cm/25pcs |
| Bixinta | Waqtiga gaadiidku wuu kala duwanaan karaa iyadoo ku xiran mugga dalabka, habaynta, iyo arrimo kale. Wixii faahfaahin ah, fadlan nagala soo xiriir iimayl ahaan. |
Astaamaha Muhiimka ah:
1. Waa mid kooban oo la qaadi karo oo cabbirkiisu yahay 15055175mm, si fududna loo kala furfuri karo si loogu raro si ku habboon.
2. Dejinta shiididda heerka 6aad oo leh xudunta dhoobada.
3. Waxaa lagu sameeyay 304 bir aan miridh lahayn, galaas, iyo agab kale oo ammaan ah.
4. Naqshad dibadda ah oo qurux badan oo kooban.
5. Naqshad gacan oo ku habboon shiidi fudud.
6. Ikhtiyaarada habaynta ayaa diyaar ah.
>>>
Xaaladaha Codsiga:
1. Mashiinka qaxwada ee gacanta lagu sameeyo oo yar oo fudud ayaa ku habboon kaamamka bannaanka iyo safarka.
2. Mashiinka qaxwada ee gacanta lagu shiido ee aamusan waa mid aad u badan, oo ku habboon isticmaalka guriga iyo xafiiska, wuxuuna soo jiitaa macaamiil badan.
3. Naqshadeynta guud waa mid casri ah oo qurux badan, taasoo taageereysa habaynta badeecada si ay si fiican ula jaanqaado astaantaada.
Qalabka la Isticmaalay:
1. Asal ahaan waxaa laga sameeyay 304 bir aan miridh lahayn iyo galaas, taasoo hubinaysa badbaadada iyo caafimaadka iyada oo aan lahayn BPA, taasoo siinaysa xasilooni maskaxeed oo iib ah oo la isticmaali karo.
2. Waxay isticmaashaa burr shiidid dhoobo ah, oo loo yaqaan iska caabbinta xirashada iyo dhalinta kulaylka yar, oo ay jecel yihiin macaamiil badan.
3. Waxay leedahay gacan aluminium ah oo ergonomic ah iyo gacan alwaax ah si aad u hesho waayo-aragnimo shiidid raaxo leh.
>>>
Habaynta iyo Jumlada:
1. Waxay taageertaa ikhtiyaarro kala duwan oo lagu habeeyo badeecadaha, oo ay ku jiraan beddelka qaybaha, calaamadaha laysarka, baakadaha gaarka ah, iyo wax ka beddelka naqshadeynta muuqaalka iyo qaab-dhismeedka.
2. Waxay bixisaa ikhtiyaarro jumlad ah, iyadoo tiro badan oo muhiim ah ay horseedayso qiimo tartan badan.


