
| Lambarka Shayga: | 1020001 |
| Alaab: | Beechwood, 18/8 S/S, Shiidiyaha Dhoobada, Dhalo galaas ah |
| Cabbirka Badeecada: | Dhexroorka.65x130mm |
| Awoodda: | 140ml |
| Saamiyada: | Saami ku filan ayaa la heli karaa |
| Adeegyada la habeeyey ee la heli karo: | Midab, LOGO, Baakad, iwm. |
| Tijaabada: | LFGB/BPABilaash/BPHS/DGCCRF |
| MOQ: | 500 |
| Cutubyada Iibinta: | Shay keliya |
| Baakad: | Sanduuq cad/sanduuq midab leh oo keliya |
| Cabbirka: | 30x30x42.5cm/48 xabbo |
| Dekedda: | FOB Ningbo |
| Bixinta: | Waqtiga gaadiidku wuu kala duwanaan karaa iyadoo ku xiran mugga dalabka, habaynta, iyo arrimo kale. Wixii faahfaahin ah, fadlan nagala soo xiriir iimayl ahaan. |
Wax-soo-saarka Sare
1. Wax-soo-saarka Gudaha:Warshadda basbaaska ee ChinagamaWaxay ku faantaa awood wax soo saar oo deggan, tayo badeecad oo joogto ah, iyo wareegyo gaarsiineed oo la isku halleyn karo oo loogu talagalay dalabaadka badan.
2. Khibrad Soo-saarista Warshadda Khubarada ah: Iyada oo leh tobanaan sano oo cilmi-baaris iyo khibrad wax-soo-saar ah oo warshadda milixda iyo basbaaska ah, Chinagama waxay bixisaa xalal shiidid oo si sax ah loo farsameeyay oo ay ku kalsoon yihiin noocyada qalabka jikada ee caalamiga ah.
Tilmaamaha Badeecada
1. Shiidiyaha Alwaax ee Gacanta lagu Qabto: Shiidiyahan milixda iyo basbaaska alwaaxa ah wuxuu leeyahay naqshad yar oo la qaadi karo oo loogu talagalay in si fudud loogu isticmaalo miiska cuntada, diyaarinta jikada, ama inta lagu jiro hawlaha bannaanka sida kaamamka iyo dalxiisyada.
2. Habka Shiididda Dhoobada ee La Hagaajin Karo: Iyada oo lagu qalabeeyay saxanno shiidid dhoobo ah oo waara, waxay u oggolaanaysaa hagaajinta fudud ee qallafsanaanta shiididda si loo hubiyo natiijooyin joogto ah oo loogu talagalay basbaaska, milixda, iyo dhir udgoonka kale ee qalalan.
3. Dhammaystirka Alwaaxa Dabiiciga ah ee la heli karo: Waxaa lagu bixiyaa alwaax dabiici ah iyo dhammaystir bunni ah, si dabacsan ayuu u dhammaystiraa qaababka jikada ee kala duwan iyo bilicda summada.
4. Naqshadeynta Isbarbardhigga Ugu Yar: Alwaax dabiici ah ayaa isku daraysa xariiqyo nadiif ah, oo ay xoojiyaan walxaha midabka ee is barbar socda, taasoo abuureysa muuqaal fudud laakiin la safeeyey.
Agabka la Isticmaalay
1. Agabka Ammaan u ah Heerka Cuntada: Dhammaan qaybaha waxaa lagu sameeyaa iyadoo la adeegsanayo agab u hoggaansan cuntada si loo hubiyo badbaadada iyo isku halaynta isticmaalka xawaashka maalinlaha ah.
2. Dhismaha Qoryaha Dabiiciga ah iyo Muraayadaha: Waxaa laga sameeyay alwaax dabiici ah oo lagu daray weel galaas oo waara. Jirka galaaska waa mid u adkaysta kulaylka, ammaan ah, wuxuuna u oggolaanayaa dadka isticmaala inay si fudud ula socdaan heerarka basbaaska gudaha mashiinka wax lagu shiido.


