
| Lambarka Shayga: | 1010097 |
| Alaab: | 18/8 S/S, burr dhoobada ah, dhalo galaas ah, balaastik |
| Cabbirka Badeecada: | Haa.58×186mm |
| Awoodda: | 200ml |
| Saamiyada: | Saami ku filan ayaa la heli karaa |
| Adeegyada la habeeyey ee la heli karo: | Midab, LOGO, Baakad, iwm. |
| Tijaabada: | LFGB/BPABilaash/BPHS/DGCCRF |
| MOQ: | 500 |
| Cutubyada Iibinta: | Shay keliya |
| Baakad: | Sanduuq cad/sanduuq midab leh oo keliya |
| Cabbirka: | 39.5×39.5×22cm/36kumbuyuutarro |
| Dekedda: | Ningbo |
| Bixinta: | Waqtiga gaadiidku wuu kala duwanaan karaa iyadoo ku xiran mugga dalabka, habaynta, iyo arrimo kale. Wixii faahfaahin ah, fadlan nagala soo xiriir iimayl ahaan. |
Wax-soo-saarka Sare
1. Awoodaha OEM iyo ODM: Taageero dhammaystiran oo loogu talagalay mashaariicda OEM iyo ODM, oo ay ku jiraan hagaajinta qaab-dhismeedka, xulashada agabka, habaynta summada, iyo naqshadeynta baakadaha.
2. 28 Sano oo Khibrad Warshadeed ah: Iyada oo ku dhawaad saddex sano oo khibrad cilmi-baaris iyo wax-soo-saar ah, Chinagama waxay noqotay soo-saare caalami ah oo lagu kalsoon yahay oo ka shaqeeya warshadaha basbaaska jikada.
Tilmaamaha Badeecada
1. Naqshadeynta Daboolka Shaabadaysan ee La Hagaajin Karo: Daboolka la hagaajin karo ee cusub wuxuu u oggolaanayaa dadka isticmaala inay si fudud ugu beddelaan qaababka shiididda iyo shaabadaynta. Naqshaddan laba-shaqo leh waxay u suurtagelinaysaa badeecaddu inay u adeegto sidii shiidiye dhaqameed iyo shiidiye milix iyo basbaas ah, taasoo ku gaadhaysa shaqooyin badan hal qalab.
2. Burr-ka dhoobada ah ee la hagaajin karo: Waxaa lagu qalabeeyay burr-ka dhoobada ah ee la hagaajin karo oo leh sifooyin u adkaysta daxalka, oo ku habboon shiidida milixda, basbaaska, iyo dhir udgoon oo kala duwan. Qaab-dhismeedka gudaha ee la hagaajiyay wuxuu hubiyaa hawlgal siman iyo shiidid hufan.
3. Naqshadeynta Awoodda Weyn ee 200ml: Awoodda deeqsinimada leh waxay yareysaa baahida loo qabo in si joogto ah loo buuxiyo, taasoo ku habboon jikooyinka guryaha iyo kuwa ganacsiga labadaba.
4. Hawlgalka Gacanta: Naqshadaynta shiididda gacanta ee caadiga ah waxay si kalsooni leh u shaqeysaa iyada oo aan lahayn baytariyo, taasoo hubinaysa cimri dherer iyo xakamaynta saxda ah ee xawaashka.
Dhismaha Sare:
1. 18/8 Bir aan miridh lahayn iyo Muraayad: Asal ahaan waxaa laga sameeyay bir aan miridh lahayn oo 18/8 ah oo waafaqsan heerarka badbaadada cuntada iyo galaas heer sare ah, taasoo hubinaysa cimri dherer iyo badbaado heer sare ah.
2. Jirka Muraayadda Hufan: Weelka muraayadda cad wuxuu u oggolaanayaa dadka isticmaala inay si fudud ula socdaan heerarka xawaashka wakhti kasta, taasoo kor u qaadaysa raaxada iyadoo soo jiidasho muuqaal ah ku daraysa miiska jikada.


