
| Lambarka Shayga: | 1050050 |
| Alaab: | Qoryaha Beech, Burr-ka Dhoobada ah; |
| Cabbirka Badeecada: | Cabbirka.65 × 230ml |
| Awoodda: | 2700ml |
| Saamiyada: | Saami ku filan ayaa la heli karaa |
| Adeegyada la habeeyey ee la heli karo: | Midab, LOGO, Baakad, iwm. |
| Tijaabada: | LFGB/BPABilaash/BPHS/DGCCRF |
| MOQ: | 500 |
| Cutubyada Iibinta: | Shay keliya |
| Baakad: | Sanduuq cad/sanduuq midab leh oo keliya |
| Cabbirka: | 48×33×27cm/24 xabbo |
| Dekedda: | Ningbo |
| Bixinta: | Waqtiga gaadiidku wuu kala duwanaan karaa iyadoo ku xiran mugga dalabka, habaynta, iyo arrimo kale. Wixii faahfaahin ah, fadlan nagala soo xiriir iimayl ahaan. |
Faa'iidooyinka Warshadda Shiidiyaha Basbaaska ee Chinagama Automatic
1. Tobanaan sano oo khibrad u leh Tiknoolajiyada Shiidista: Iyada oo ku dhawaad soddon sano oo waayo-aragnimo ah u leh horumarinta xalalka shiidista milixda iyo basbaaska, Chinagama waxay dhistay awoodo farsamo oo muhiim ah oo ku saabsan shiidayaasha gacanta iyo korontada labadaba.
2. Guulo La Gaaray oo ka dhacayMashiinka Shiidiyaha Korontada ee Milixda iyo BasbaaskaR&D: Kooxdayada R&D waxay si guul leh u soo saareen taxane ah shiidayaal basbaas otomaatig ah, iyagoo isku daraya nidaamyada matoorada lagu kalsoonaan karo, farsamooyin shiidid hufan, iyo naqshado si fudud loo isticmaali karo si loo daboolo baahiyaha noocyada qalabka jikada ee adduunka.
Tilmaamaha Badeecada
1. Baytari Litium ah oo 1200mAh ah oo awood sare leh: Waxaa ku qalabaysan baytari lithium ah oo 1200mAh ah oo dib loo buuxin karo, waxay si joogto ah u shaqayn kartaa ilaa hal bil iyadoo si buuxda loo dallacayo xaaladaha caadiga ah ee qoyska. Ku dallacaadda USB waxay suurtogal ka dhigaysaa maaraynta korontada oo ku habboon oo casri ah.
2. Bilow Cufis-jiid ah: Tiknoolajiyadda dareemaha cufis-jiidku waxay si toos ah u hawlgelisaa shidista marka la janjeedho, taasoo meesha ka saaraysa baahida loo qabo in la qabto badhan. Hawlgalka dareenka leh wuxuu ka dhigayaa xawaashka mid dhakhso badan oo hufan.
3. Xudunta Dhoobada Tayada Sare leh: Waxay leedahay burrs shiidid dhoobo ah oo u adkaysta daxalka si loo helo waxqabad waara oo joogto ah. Button la hagaajin karo si fudud ayuu ugu kala beddelaa qaababka shiididda khafiifka ah iyo kuwa qallafsan.
4. Naqshadeynta Awoodda Weyn ee 270ml: Awoodda ballaaran waxay yareyneysaa baahida loo qabo in si joogto ah loo buuxiyo waxyaabaha, halka qaabkeeda dheellitiran uu si habsami leh ugu habboon yahay isticmaalka jikada maalinlaha ah.
Agabka Sare
1. Dhismaha muraayadda alwaaxa dabiiciga ah iyo borosilicate: Qoryaha dabiiciga ah waxay bixiyaan qaab-dhismeed diiran oo heer sare ah, halka muraayadda borosilicate ay hubiso cimri dherer iyo tayo hufan, taasoo dammaanad qaadaysa isku halaynta isticmaalka maalinlaha ah.


