
| Lambarka Shayga: | 1010099 |
| Alaab: | S/S, Dhalo galaas ah, Burr Dhoobo ah |
| Cabbirka alaabta: | Dia.55×186mm |
| Awoodda: | 200ml |
| Saamiyada: | Saami ku filan ayaa la heli karaa |
| Adeegyada la habeeyey ee la heli karo: | Midab, LOGO, Baakad, iwm. |
| Tijaabada: | LFGB/BPABilaash/BPHS/DGCCRF |
| MOQ: | 500 |
| Cutubyada Iibinta: | Shay keliya |
| Baakad: | Sanduuq cad/sanduuq midab leh oo keliya |
| Cabbirka: | 37.5×37.5×22cm/36 xabbo |
| Dekedda: | Ningbo |
| Bixinta: | Waqtiga gaadiidku wuu kala duwanaan karaa iyadoo ku xiran mugga dalabka, habaynta, iyo arrimo kale. Wixii faahfaahin ah, fadlan nagala soo xiriir iimayl ahaan. |
Tilmaamaha Badeecada:
1. Awood dheellitiran oo 200ml ah: Warshaddan milixda iyo basbaaska gacanta lagu sameeyo waxay leedahay awood 200ml ah oo wax ku ool ah, iyadoo daboolaysa baahiyaha maalinlaha ah ama kuwa cuntada lagu kariyo iyada oo aan la dareemin culeys. Cabbirkeedu wuxuu si fiican isugu dheelitiraa inta jeer ee la buuxinayo iyo hawlgalka raaxada leh.
2. Buluug Hagaajin Sare oo Si Fudud Loo Isticmaali Karo: Waxaa ku qalabaysan buro hagaajin ah oo si siman u wareegaysa si loo xakameeyo qallafsanaanta shiididda iyadoo la xoojinayo fududaynta isticmaalka.
3. Burr-ka dhoobada HV1700: Wuxuu adeegsadaa burr-ka dhoobada ee waxqabadka sare leh ee HV1700, oo caan ku ah cimri dherer heer sare ah, iska caabinta miridhka, iyo waxqabadka shiididda joogtada ah. Ku habboon milix, basbaas, iyo dhir udgoon oo kala duwan oo qalalan, isagoo hubinaya xawaash hufan oo deggan.
4. Daboolka Boorka Birta Aan Lahayn: Daboolka sare ee birta aan lahayn ee qaabka ku habboon wuxuu si wax ku ool ah u xiraa qoyaanka iyo wasakhda dibadda isagoo ilaalinaya muuqaal qurux badan.
Faa'iidooyinka Qalabka:
1. Dhismaha Muraayadda Birta Aan Lahayn iyo Sodium-Calcium: Waxaa laga sameeyay bir aan lahayn oo heer cunto ah oo ah 18/8, iyadoo isku daraysa xoogga dhismaha iyo iska caabbinta miridhka. Waxaa lagu lamaaneeyay galaas sodium-calcium ah oo waara si loo hubiyo hufnaanta iyo xasilloonida.
2. Agabka Heerka Cuntada: Dhammaan agabku waxay buuxiyaan heerarka ugu muhiimsan ee cuntada Yurub iyo Ameerika, iyagoo hubinaya badbaadada iyo u hoggaansanaanta suuqyada caalamiga ah.
Faa'iidooyinka Wax-soo-saarka:
1. Faylalka Badeecadaha ODM ee ballaaran: Ka faa'iidaysiga boqolaal naqshadood oo ODM ah oo gaar loo leeyahay si loo dedejiyo soo saarista badeecadaha summadaysan. Taageero dhammaystiran oo loogu talagalay wax ka beddelka qaab-dhismeedka, habaynta summadaysan, naqshadeynta baakadaha, iyo habaynta daaweynta dusha sare.
2. Awoodaha Fulinta iyo Horumarinta ee Khibradda leh: Waxaa taageeraya koox xirfadlayaal ah oo khibrad u leh cilmi-baarista iyo horumarinta oo leh khibrad mashruuc oo ballaaran oo OEM ah, hubinta wareegyada horumarinta ee hufan, tayada wax soo saarka oo joogto ah, iyo awoodaha wax soo saarka ee la isku halleyn karo.


